Проект облсовета май 2009г.

Проект решения областного совета
Про внесення змін до рішення обласної ради
від 25.01.2008 № 5/14-431 “Про затвердження
тарифів на послуги з водопостачання
та водовідведення, що надаються
комунальним підприємством “Компанія “Вода Донбасу”

Відповідно до ч. 2 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 7 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до рішення обласної ради від 25.01.2008 № 5/14-431 “Про затвердження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, що надаються комунальним підприємством «Компанія «Вода Донбасу»– виклавши пункт 2 у наступній редакції:
« Коригування тарифів на послуги з водопостачання, водовідведення та очистки стічних вод комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» здійснюється у разі зміни цін на енергоносії, розміру ресурсних платежів та мінімальної заробітної плати, виходячи з фактичних даних на кінець кварталу, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2006 №959 «Про затвердження порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення». Коригування тарифів здійснюється обласною радою за поданням комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» з обовязковим погодженням з Державною інспекцією з контролю за цінами в Донецькій області, головним управлінням економіки та головним управлінням житлово-комунального господарства облдержадміністрації». Оприлюднення проекту регуляторного акту та проведення відкритих слухань здійснюється відповідно до Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів Донецькою обласною радою, затвердженого рішенням обласної ради від 18.05.2004 №4/16-431.»

2.
Оприлюднити дане рішення в газеті «Жизнь».

 

 

 


Аналіз впливу