Приглашаем на открытые обсуждения

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866, інформуємо, що 18 жовтня відбудеться відкрите обговорення пропозицій КП «Компанія «Вода Донбасу» щодо встановлення на 2018 рік тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення з використанням внутрішньобудинкових систем) та схвалення інвестиційної програми підприємства на 2018 рік.

  Час та місце проведення заходу: 11:00, 85307 Донецька область, м. Покровськ, вул. Захисників України, 11, другий поверх, актова зала.

  Попередньо ознайомитись із зазначеними пропозиціями можна на офіційному сайті КП «Компанія «Вода Донбасу»  у розділі "Тарифы на услуги" (обгрунтування КП "Компанія "Вода Донбасу" щодо необхідності здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення з використанням внутрішньобудинкових систем), у розділі "Информация населению" (опис заходів інвестиційної програми КП "Компанія "Вода Донбасу" на 2018 рік"), з інформацією КП "Компанія "Вода Донбасу" про намір здійснити зміну тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення можна ознайомитись також у розділі "Тарифы на услуги".

 Заявки на участь у відкритому обговоренні приймаються до 14.00 17.10.2017 за адресою електронної пошти: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або за телефоном (0629) 58 75 48.